Juridinių asmenų registras

Ar galima susipažinti su Juridinių asmenų registro archyvine įmonės byla ir pateiktais dokumentais? Kokiu būdu galima užsisakyti dokumentų kopijas?

Vadovaujantis Civilinio kodekso 2.72 straipsnio 3 dalimi, Juridinių asmenų registro nuostatais ir Juridinių asmenų registro tvarkymo taisyklėmis, Registrų centro teritoriniuose klientų aptarnavimo padaliniuose pagal gavėjo pateiktą prašymą atlygintinai teikia Juridinių asmenų registro išrašus ir dokumentų kopijas. Galima gauti ir visų byloje esančių dokumentų kopijas.

Juridinių asmenų archyvinių dokumentų kopijas galima užsisakyti bet kuriame Registrų centro klientų aptarnavimo padalinyje arba per elektroninę Registrų centro klientų savitarną.  Reikia pažymėti, kad klientų savitarnoje užsakytas elektroninis dokumentas nebus patvirtintas Registro tvarkytojo spaudu ir parašu ir neturės žymos "Kopija tikra".
Kokius dokumentus Juridinių asmenų registrui yra pateikęs Jus dominantis juridinis asmuo, rasite pasinaudoję Neatlygintinos paieškos sistema, įvedę juridinio asmens pavadinimą ir (arba) kodą ir spustelėję aktyvų raudonos spalvos ženklelį "D". Per klientų savitarną galite užsisakyti tik elektroniniame archyve patalpintus dokumentus, t.y. dokumentus, ties kuriais pavaizduotas pirkinių krepšelis.
Atlyginimo dydžius už Registre kaupiamų duomenų teikimą rasite Registrų centro internetiniame tinklalapyje pagal nuorodą.

Redaguota: 2016-01-07 11:23
Į viršų