Registrų centro klientų savitarna

Kokia tvarka reikia sumokėti už Registrų centro klientų savitarnos sistemoje pateiktus prašymus (užsakymus)? Ar yra galimybė susigrąžinti įmoką, atsisakius paslaugos?

Sumokėti už Registrų centro elektronines paslaugas yra galimybė tik įsidėjus jas į Krepšelį. Pabaigus dokumentų užsakymo arba prašymo teikimo procedūrą, reikia spustelti lango viršuje esančią nuorodą Krepšelis ir pasirinkti mokėtoją ir banką, iš kurio sąskaitos bus atliekamas apmokėjimas.

Apmokėjimas turi būti atliktas tik tiesiogiai iš savitarnos sistemos - per pasirinkto banko elektroninę bankininkystę. Apmokėjus kitu būdu (pvz., atsijungus nuo sistemos ir atlikus apmokėjimą tiesioginiu pavedimu) - sistema nepakeis užsakymo būsenos į Apmokėtas, ir užsakymas nebus vykdomas.

Atlikus pavedimą, atsijungus nuo sistemos arba Registro tvarkytojui atidėjus pateiktą prašymą, pinigus galima susigrąžinti.

Norint susigrąžinti piniginę įmoką, Registrų centro vadovo vardu reikia pateikti laisvos formos motyvuotą prašymą grąžinti nepanaudotą įmoką. Prašyme būtina nurodyti pinigų susigrąžinimo priežastį, pateikto prašymo (užsakymo, krepšelio) numerį bei atsiskaitomosios sąskaitos, į kurią pageidaujama gauti grąžinamus pinigus, numerį. Prašymą galima pateikti tiesiogiai atvykus į bet kurį Registrų centro klientų teritorinį padalinį, paštu arba nuskenuotą prašymą galite siųsti elektroniniu paštu: info@registrucentras.lt
Pažymėtina, kad prašymas turi būti patvirtintas pareiškėjo parašu.

 
Redaguota: 2018-01-24 09:03
Į viršų