Nekilnojamojo turto kadastras ir registras

Kaip galima užsisakyti man priklausančio Nekilnojamojo turto registro išrašą pagal nurodytą turto adresą ir kiek kainuoja ši paslauga?

Jums priklausančio Nekilnojamojo turto registro duomenų bazės išrašą pagal nurodytą turto adresą galite užsisakyti, prašymą pateikę vienu iš šių būdų:
 
  • prisijungus prie elektroninės Registrų centro klientų savitarnos sistemos, skiltyje „Nekilnojamojo turto kadastras ir registras“, kairiajame meniu spustelėjus nuorodą „Registro išrašai ir pažymos“ bei pasirinkus dokumento tipą - „Nekilnojamojo turto registro išrašas pagal nurodytą turto adresą“. 
  • siunčiant  paštu laisvos formos prašymą išduoti Nekilnojamojo turto registro duomenų bazės išrašą;
  • siunčiant elektroniniu paštu info@registrucentras.lt. Elektroniniu paštu teikiamą prašymą asmuo turi pasirašyti saugiu elektroniniu parašu, patvirtintu kvalifikuotu sertifikatu;
 
Taip pat informuojame, kad pasinaudojus elektronine Registrų centro klientų savitarnos sistema, galima įsigyti bet kurio Jums nuosavybės teise priklausančio ar Jūsų nurodytu adresu esančio Nekilnojamojo turto registro išrašo elektroninę kopiją su aktualiais Nekilnojamojo turto registre įregistruotais duomenimis. 
 
Jeigu norite užsisakyti Jums priklausančio nekilnojamojo turto registro išrašą, skiltyje "Mano turtas", išsirinkite nekilnojamojo turto registrą, kurio išrašas Jums reikalingas bei spauskite mygtuką "Užsakyti" ir įsidėkite išrašą į krepšelį.  Apmokėjus už paslaugą tiesiogiai per Savitarnos sistemą, Jums bus sugeneruota elektroninė išrašo kopija.

Pažymėtina, kad per savitarnos sistemą užsakytas registro išrašas nebus patvirtintas registro tvarkytojo parašu, tačiau šį dokumentą yra galimybė išsaugoti  kompiuterio laikmenoje bei atsispausdinti. Savitarnos sistemoje šis dokumentas yra saugomas 60 dienų.   

Atkreipiame dėmesį, kad prašymuose pateikti Registro duomenis turit būti nurodytas pasižadėjimas apmokėti už suteiktas paslaugas ir nurodyta parengtų dokumentų atsiėmimo vieta arba jų pateikimo būdas. 

Informaciją apie paslaugų  įkainius rasite nuorodoje.
 
Redaguota: 2023-11-23 11:47
Į viršų