Vedybų sutarčių registras
Vedybų sutarčių registro duomenys ir registrui pateiktų dokumentų kopijos teikiami pagal:
Taip. Vienas iš sutuoktinių ar sugyventinių, pageidaujantis įregistruoti vedybų ar sugyventinių sutartį arba įrašyti sutarties pakeitimus, patvirtintus užsienio valstybėje, taip pat įrašyti duomenis apie tokios sutarties pabaigą, duomenis Vedybų sutarčių registrui gali pateikti asmeniškai ar per įgaliotą asmenį, paštu ar elektroniniu būdu, naudodamasis Vedybų sutarčių registro paslauga „Duomenų teikimas Vedybų sutarčių registrui“.
Norėdami gauti Vedybų sutarčių registro išrašą, Registrų centrui turite pateikti prašymą suteikti registro duomenis.
Prašymą galite pateikti šiais būdais:
Prašymą galite pateikti šiais būdais:
Darbų atlikimo įkainius pateikiame šioje nuorodoje.
Atlyginimo už Vedybų sutarčių registro duomenis (išrašus) dydžiai yra nustatyti 2020 m. liepos 8 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 763.
Atlyginimo už Vedybų sutarčių registro duomenis (išrašus) dydžiai yra nustatyti 2020 m. liepos 8 d. Vyriausybės nutarimu Nr. 763.
Fiziniai asmenys kartą per kalendorinius metus gali neatlygintinai susipažinti su registruose tvarkomais savo asmens duomenimis, kuriuos gali užsisakyti per interneto portalą „Elektroniniai valdžios vartai“.
Vedybų sutarčių registrui pateiktų dokumentų kopijas teisės aktų nustatytoms funkcijoms atlikti turi teisę gauti tik šie asmenys: notarai, asmenys, turintys teisę atlikti notarinius veiksmus, nurodyti Civilinio kodekso 2.138 straipsnio 2 dalyje, antstoliai (tik funkcijoms, nurodytoms Antstolių įstatymo 21 straipsnio 1 dalyje, atlikti), konsuliniai pareigūnai, teismai, teisėtvarkos, mokesčių ad
Vedybų sutartys Vedybų sutarčių registre registruojamos nuo 2002 m. liepos 1 d.