E-varžytinės, aukcionai

Kaip juridiniam asmeniui prisijungti prie elektroninių varžytinių sistemos?

Juridinis asmuo e-varžytinėse gali dalyvauti per atstovą – juridinio asmens vadovą arba per įgaliotą asmenį.
Asmuo, pageidaujantis dalyvauti elektroninėse varžytinėse, privalo prisijungti interneto svetainėje www.evarzytynes.lt prie sistemos jos siūlomais asmens tapatybės nustatymo būdais: elektroniniu parašu, mobiliuoju elektroniniu parašu, per internetinę bankininkystę ir, pasirinkęs varžytines iš skelbiamo sąrašo, registruotis į jas.

Įgaliotas juridinio asmens atstovas, jungdamasis prie sistemos turi pasirinkti, kad jungiasi ne kaip fizinis asmuo, o kaip juridinio asmens atstovas.

Įgaliojimą e-varžytinėse atstovauti juridinį asmenį gali suteikti šio juridinio asmens vadovas, prisijungęs prie Registrų centro klientų savitarnos sistemos bei pasirašęs įgaliojimą elektroniniu parašu.
Prisijungus prie Registrų centro klientų savitarnos sistemos (pasirinkus juridinio asmens atstovo rolę), reikia spustelti Juridinių asmenų registras ir kairėje lango pusėje esančiame meniu pasirinkti - Įgaliojimai, Naujas įgaliojimas. Užpildžius reikiamus duomenų laukus ir elektroniniu parašu pasirašius suformuotą dokumentą, reikia spausti Tęsti ir, atsidarius kitam langui, spustelėti nuorodą Suteikti įgaliojimą. Pamiršus spustelti nuorodą Suteikti įgaliojimą, įgaliojimas yra nesuteikiamas, duomenys sistemoje nesaugomi ir juos reikia teikti iš naujo.
 
Redaguota: 2016-11-17 12:10
Į viršų