Juridinių asmenų registras

Kokius veiksmus reikia atlikti, norint įregistruoti uždarąją akcinę bendrovę (UAB)?

Uždaroji akcinė bendrovė steigiama ir veikia Akcinių bendrovių įstatymo nustatyta tvarka. Uždarosios akcinės bendrovės įstatinis kapitalas turi būti ne mažesnis kaip vienas tūkstantis eurų.
Norint įsteigti uždarąją akcinę bendrovę, galima vadovautis nuorodoje nurodyta veiksmų seka.
Uždarąją akcinę bendrovę taip pat galima įsteigti elektroniniu būdu per Registrų centro klientų savitarną.
Papildomą informaciją apie uždarosios akcinės bendrovės steigimą elektroniniu būdu rasite Registrų centro tinklalapyje šioje nuorodoje.

Juridinių asmenų registro tvarkytojui neradus kliūčių įregistruoti, juridinis asmuo įregistruojamas ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo dokumentų gavimo ir atlyginimo už registravimą sumokėjimo. Steigiant uždarąją akcinę bendrovę elektroniniu būdu, Registro tvarkytojas, gavęs patvirtinimą, kad atlyginimas už registravimą sumokėtas ir neradęs kliūčių įregistruoti ne vėliau kaip per 1 darbo dieną, įregistruoja juridinį asmenį. 
Už uždarosios akcinės bendrovės įregistravimą, teikiant dokumentus popieriniu būdu, yra mokamas 30,83 euro atlyginimas, elektroniniu būdu - 14,02 euro atlyginimas.

Yra sudaryta galimybė elektroniniu būdu steigti uždarąją akcinę bendrovę Europos sąjungos piliečiamas, kurie turi šiose šalyse išduotą elektroninį parašą.

Redaguota: 2023-05-02 12:27
Į viršų