Juridinių asmenų registras

Kur reikia kreiptis norint gauti įmonės metinių finansinių ataskaitų rinkinį? Koks atlyginimo už paslaugą dydis ir per kiek dienų užsakymas būtų įvykdytas?

Vėliausiai juridinio asmens pateiktų finansinių ataskaitų ir kitų kartu su jomis pateiktų dokumentų kopijas galima įsigyti per elektroninę Registrų centro klientų savitarnos sistemą. Tokių dokumentų kopijos neturi žymos "Kopija tikra" ir nebūtų laikomos oficialiu dokumentu.
Norėdami patikrinti, kokius dokumentus Juridinių asmenų registrui yra pateikęs Jus dominantis juridinis asmuo, Jūs galite pasinaudoti paslauga Neatlygintina paieška Juridinių asmenų registre. Spustelkite šią nuorodą ir atsiradusiame paieškos laukelyje įveskite juridinio asmens pavadinimą ir (arba) kodą. Paieškos sistemai suradus juridinį asmenį, paspauskite aktyvų raudonos spalvos ženklelį D.

Norint gauti ankstesnių metų finansinių ataskaitų kopijas  ir (arba) dokumentus su žyma "Kopija tikra", reiktų pateikti nustatytos formos Prašymą suteikti Juridinių asmenų registro duomenis į bet kurį Registrų centro klientų aptarnavimo padalinį, atvykus asmeniškai (iš anksto registruotis galite čia), siųsti prašymą paštu arba elektroniniu parašu pasirašytą prašymą siųsti el. paštu info@registrucentras.lt.  
 
Užsakytas dokumentas parengiamas ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prašymo pateikimo ir apmokėjimo už paslaugą dienos.

Atlyginimo dydžius už naudojimąsi juridinių asmenų duomenimis ir informacija rasite Registrų centro interneto tinklalapyje pagal šią nuorodą

 
Redaguota: 2022-03-03 14:03
Į viršų