Hipotekos registras

Kokiu būdu galima gauti duomenis apie UAB akcininkus?

Vadovaujantis Juridinių asmenų registro nuostatais, duomenys apie akcininkus neregistruojami Juridinių asmenų registre (JAR), išskyrus atvejus, kai visų akcinės bendrovės ar uždarosios akcinės bendrovės akcijų savininkas yra vienas asmuo.  Duomenys apie vienintelį uždarosios akcinės bendrovės akcininką į JAR perkeliami iš JADIS. Tokiu atveju yra galimybė atlygintinai užsisakyti Juridinių asmenų registro išplėstinius išrašus apie  bendroves (atlyginimas už vieno išrašo parengimą popierine forma - 5,33 Eur).
Išrašą galima užsisakyti bet kuriame Registrų centro  klientų aptarnavimo padalinyje arba elektroniniu būdu per Registrų centro klientų savitarną. Užsakytas dokumentas parengiamas ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prašymo pateikimo ir apmokėjimo gavimo.

Atkreipiame dėmesį, kad yra galimybė užsisakyti Juridinių asmenų registro išplėstinio išrašo elektroninę kopiją per Registrų centro klientų savitarnos sistemą. Elektroninė išrašo kopija yra sugeneruojama netrukus po gauto apmokėjimo.
Norint užsisakyti elektroninę išrašo kopiją, Registrų centro klientų savitarnos sistemoje reikia pasirinkti skiltį -  Juridiniai asmenys ir laukelyje Neatlygintina paieška reikia įrašyti judrinio asmens pavadinimą arba kodą bei spausti Ieškoti. Atsiradusios lentelės skiltyje - Išrašų tipai reikia pasirinkti atitinkamos spalvos krepšelį - išrašą (pvz., išplėstinis išrašas).
Norint atlikti apmokėjimą, reikia spustelti lango viršuje esančią nuorodą  - Krepšelis, tuomet pasirinkus mokėtoją ir banką, reikia atlikti elektroninį banko pavedimą. 
Užsakyti elektroniniai dokumentai savitarnos svetainėje yra saugomi ribotą laiką - 10 dienų. Todėl įgytas dokumentų kopijas rekomenduotina išsaugoti savo duomenų laikmenose. Savitarnoje pirktus dokumentus rasite, spustelėję nuorodą Mano pirkimai.
Primename, kad šį dokumentą galima atsispausdinti, tačiau tai yra informacinio pobūdžio dokumentas, kuris nėra oficialus dokumentas, teiktinas tretiesiems asmenims.

Uždarosios akcinės bendrovės akcininkų sąrašai turi būti teikiami Juridinių asmenų dalyvių informacinei sistemai (JADIS). Išsamią informaciją, kas ir kokiu būdu gali gauti Juridinių asmenų dalyvių informacinės sistemos (JADIS) duomenis ir dokumentų kopijas, rasite nuorodoje.
 
Redaguota: 2021-02-26 14:48
Į viršų