Registrų centro klientų savitarna

Ar galima Registrų centro klientų savitarnoje užsisakyti Nekilnojamojo turto registro išrašą pagal adresą, kokia šios paslaugos kaina?

Registro tvarkytojo spaudu ir parašu patvirtintą išrašą galite užsisakyti prisijungus prie elektroninės Registrų centro klientų savitarnos sistemos, skiltyje Nekilnojamojo turto kadastras ir registras, kairiajame meniu spustelėjus nuorodą Registro išrašai ir pažymos bei pasirinkus dokumento tipą – Nekilnojamojo turto registro išrašas pagal nurodytą turto adresą.
 
Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pasinaudojus elektronine Registrų centro klientų savitarnos sistema, galima įsigyti bet kurio Jūsų nurodytu adresu esančio Nekilnojamojo turto registro išrašo elektroninę kopiją. Tokiu atveju pasirinkus skiltį Nekilnojamojo turto kadastras ir registras, kairiajame meniu reikėtų spustelėti nuorodą Paieška pagal adresą. Įvedus Jus dominančio nekilnojamojo turto objekto adresą bei suradus minėtą objektą ir pažymėjus jį varnele, reikėtų spausti aktyvų mygtuką Užsisakyti išrašą. Pažymėtina, kad šis per savitarnos sistemą užsakytas registro išrašas nebus patvirtintas registro tvarkytojo spaudu ir parašu, tačiau šį dokumentą yra galimybė išsaugoti  kompiuterio laikmenoje bei atsispausdinti. Savitarnos sistemoje šis dokumentas yra saugomas 60 dienų. Informaciją apie paslaugų  terminus ir įkainius rasite nuorodoje.

Pažymėtina, kad nekilnojamojo turto objekto, kurio išrašą perkate, savininkas apie tokius veiksmus bus informuotas Asmenų, kurie domėjosi registru sąraše, bei el. laišku, jeigu yra užsisakęs Kas domėsis registru  prenumeratą.

Redaguota: 2021-07-15 08:30
Į viršų