Nekilnojamojo turto kadastras ir registras

Buto įsigijimo dokumente yra nurodytas rūsys. Nekilnojamojo turto registre įrašas apie rūsį taip pat yra, bet nėra nurodyta, kuri rūsio patalpa priklauso butui. Kokius dokumentus reikia pateikti Registrų centrui, kad būtų įrašytas rūsio patalpos numeris?

Nekilnojamojo turto kadastro įstatymo 12 straipsnyje nurodyti nekilnojamojo daikto kadastro duomenų įrašymo į nekilnojamojo turto kadastrą ir jų pakeitimo teisiniai pagrindai.
Kartu su prašymu pakeisti nekilnojamojo daikto kadastro duomenis Nekilnojamojo turto registre Registrų centro klientų aptarnavimo padalinyje turi būti pateikta patikslinta ir tinkamai suformuota buto kadastro duomenų byla, parengta matininkų, nurodytų Nekilnojamojo turto kadastro įstatymo 11 straipsnyje, kurioje butų identifikuota butui priklausanti rūsio patalpa ir rūsio planas, bei dokumentas (tai galėtų būti gyvenamojo namo butų ir kitų patalpų savininkų rašytinis susitarimas dėl rūsio patalpų naudojimosi) kaip teisinis pagrindas įregistruoti patikslintus nekilnojamojo daikto – buto kadastro duomenis Nekilnojamojo turto registre.
 
Redaguota: 2017-01-12 10:07
Į viršų