E. sąskaita

Kurdami naują paskyrą arba koreguodami jau sukurtos paskyros kontaktinius duomenis, turite pasirinkti kiekvieną iš privalomųjų kontaktinių duomenų — tel. Nr. (fiksuoto ryšio ir / arba mobilaus ryšio tel. Nr.), el. pašto adresą, banko sąskaitos numerį — iš siūlomų kontaktinių duomenų sąrašo, paspaudę šalia kontaktinio duomens esantį mygtuką Pasirinkti. Tik tuo atveju, jeigu šalia kontaktinio duomens mygtuko Pasirinkti nėra, naujus kontaktinius duomenis būtina įvesti rankiniu būdu.
Sąskaita faktūra už naudojimąsi informacine sistema „E. sąskaita“ mėnesio pabaigoje bus patalpinta registruotų vartotojų dalyje, prie kitų sąskaitų už Registrų centro paslaugas. Jeigu nesate registruotas vartotojas, sąskaitą faktūrą gausite el. paštu, nurodytu prie kontaktinių paskyros savininko duomenų. Daugiau infomacijos rasite nuorodoje.
 
Viešųjų pirkimų sutartys į informacinę sistemą "E. sąskaita" siunčiamos automatiškai iš Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS). Pažymėtina, kad į "E. sąskaita" perduodamos tik perkančiosios organizacijos CVP IS paviešintos sutartys
„E. sąskaita“ suteikia galimybę prekių, paslaugų ir darbų tiekėjams, vykdantiems viešųjų pirkimų sutartis, perkančiosioms organizacijoms internetu teikti  PVM sąskaitas faktūras, sąskaitas faktūras, kreditinius ir debetinius dokumentus bei avansines sąskaitas. Daugiau informacijos rasite nuorodoje.
Perkančiosioms organizacijoms, tiekėjams ir kitiems informacinės sistemos „E. sąskaita“ naudotojams su Registrų centru (informacinės sistemos „E. sąskaita“ tvarkytoju) nereikia pasirašyti jokių sutarčių. Susikūrus paskyrą reikia patvirtinti susipažinimą su naudojimosi sąlygomis. Tai ir laikoma sutartimi. Daugiau informacijos rasite nuorodoje.
 
 
Sertifikatas informacinėje sistemoje „E. sąskaita“ reikalingas norint padaryti standartizuotą sąsają tarp „E. sąskaita“ ir įmonėje naudojamos finansų valdymo ar apskaitos sistemos taip, kaip aprašyta dokumente apie standartizuotą sąsają (https://www.esaskaita.eu/web/esaskaita/duomenu-teikimas-ir-gavimas).

Teikdami sertifikato prašymą turite nurodyti finansų valdymo ar apskaitos sistemos pavadinimą.
 
Informacinė sistema „E. sąskaita“ suderinama su Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ir kitomis plačiai paplitusiomis interneto naršyklėmis bei jų naujausiomis versijomis. 
Šiuo metu rekomenduojame naudoti Mozilla Firefox arba Google Chrome naršykles. Daugiau informacijos rasite nuorodoje.
 
Tokiu atveju reikia parašyti laisvos formos prašymą skirti įmonės paskyros administratorių informacinėje sistemoje „E. Sąskaita“ ir atsiųsti el. paštu info@esaskaita.eu. Prašyme turi būti nurodyti asmens, kuris skiriamas paskyros administratoriumi, vardas, pavardė, asmens kodas, kontaktiniai duomenys (telefonas, el. pašto adresas). Taip pat reikia nurodyti įmonės kontaktinius duomenis bei įmonės banko sąskaitos numerį.