Gyventojų registras

Kur kreiptis dėl pažymų apie savo ir šeimos narių deklaruotas gyvenamąsias vietas gavimo?

Pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą galima užsakyti VĮ Registrų centrui pateikus vienkartinį prašymą.
 
Informacija apie tai, kas turi būti nurodyta prašyme, pateikiama nuorodoje.
 
Prašymas gali būti pateikiamas:

- siunčiant prašymą ir asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją paštu, adresu Lvovo g. 25-101, 09320 Vilnius;

PASTABA: Karantino laikotarpiu paštas skelbia, jog registruoti laiškai, prenumerata bei siuntos, telpantys į pašto dėžutę, bus įmetami į pašto dėžutę. Klientas, pasirinkdamas dokumentų siuntimą paštu, turi įsivertinti praradimo riziką.

- siunčiant elektroniniu parašu pasirašytą prašymą el. paštu info@registrucentras.lt; jeigu elektroniniu parašu pasirašyti nėra galimybės, taip pat galima pateikti paprastu parašu patvirtintą ir nuskenuotą prašymą; tokiu atveju, kartu su prašymu taip pat turi būti pateikta prašymą teikiančio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;

- karantino laikotarpiu prašymo atvykus į Registrų centro klientų aptarnavimo padalinį pateikimas yra ribojamas; itin svarbiais ir neatidėliotinais atvejais, kai paslaugos neteikiamos elektroniniu būdu, klientai aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę telefonu (8 5) 268 8262; klientus priimančių padalinių darbo laikas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Telšiuose ir Tauragėje: I–IV 8:00–17:00, V 8:00–16:00.

Papildoma su prašymo pateikimu susijusi informacija pateikiama nuorodose: prašymų formos, pažymų išdavimo terminai, paslaugų įkainiai.

 
Redaguota: 2020-04-20 10:08
Į viršų