Naudos gavėjų posistemis (JANGIS)

Jeigu naudos gavėjas yra užsienietis ir JAR užsieniečių posistemėje nėra įrašyta duomenų apie šį užsienietį, t.y. jam Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka yra neišduotas leidimas laikinai gyventi Lietuvoje, naudos gavėjų sąrašo teikimo lange paspaudus Pridėti naudos gavėją, pasirinkus asmens dokumentą išdavusią valstybę, įvedus asmens vardą ir pavardę, paieškoje nebus surandamas joks asmuo. Tuomet atsiras galimybė Pridėti naują užsienio fizinį asmenį.
1. Jei užsienio fizinis asmuo turi tik vieną vardą, bet neturi pavardės, vardas turi būti įvedamas ir į vardo, ir į pavardės laukus.
2. Jeigu užsienio fizinis asmuo turi du vardus, bet neturi pavardės, pirmas vardas turi būti įvedamas į  vardo, o antras - į pavardės laukus.
3. Jeigu užsienio fizinis asmuo turi pavardę ir daug vardų (gali būti net keturi) duomenys suvedami iš dokumento apačioje esančios skaitmeninės nuskaitymo zonos.
Pavyzdys: PEGYERAKY<<MAN< MOUD>AHMEED>MONAMED
Jeigu duomenys apie užsienio fizinį asmenį yra patvirtinti ir  asmenį sistema suranda, teikiant duomenis asmens dokumento kopijos įkelti nereikia ir sistema to nereikalauja. Jeigu sistema neranda užsienio asmens, reikia patikrinti, ar teisingai suvesti duomenys -  Įvesti naują asmenį reikia tik visiškai įsitikinus, kad asmens nėra sistemoje. Įvedus naują užsienio asmenį, sistema reikalaus pridėti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
 
Teikti duomenis į JADIS naudos gavėjų posistemį (JANGIS) galima tik elektroniniu būdu per Registrų centro klientų savitarnos sistemą. Apibendrintą informaciją ir sistemos naudotojo vadovą rasite šioje nuorodoje.