REGISTRŲ CENTRO KLIENTŲ SAVITARNA

Sąskaitos faktūros už paslaugas, įgytas Registrų centro klientų savitarnoje, yra formuojamos automatiškai kiekvieno mėnesio paskutinę dieną ir yra išsiunčiamos kito mėnesio pradžioje.
Jas galima rasti, prisijungus prie Registrų centro klientų savitarnos sistemos (jungtis reikėtų pasirinkus fizinio asmens rolę), spustelėjus viršuje esančią nuorodą Mano pirkimai bei kairėje pusėje atsidarius nuorodą  Sąskaitos.
Užsisakę paslaugas per elektroninę Registrų centro klientų savitarną, jas turite apmokėti, neišėjus iš savitarnos sistemos, o tiesiogiai per savitarną - per pasirinktą e-bankininkystės sistemą, nes kitaip sumokėta įmoka nebus prijungta prie Jūsų užsakymo ir jis bus laikomas neapmokėtu. Siekiant, kad užsakymo būsena taptų Apmokėtas ir pasikeistų į  būseną Vykdomas, jį reikia apmokėti tiesiogiai per savitarnos sistemą.
Registrų centro klientų savitarnos sistemoje galima neatlygintinai pasirašyti PDF formato dokumentą:
- Registrų centro kvalifikuotu sertifikatu (Registrų centro sertifikatų centro paslaugų vartotojams);
- Bitė, Telia, Tele2 ir Teledema išduotais kvalifikuotais sertifikatais;
- Asmens dokumentų išrašymo centro prie Vidaus reikalų ministerijos išduota asmens tapatybės kortele, kurioje įrašyti asmens atpažinimo elektroninėje erdvėje ir kvalifikuoto parašo sertifikatai.
 
Sumokėti už Registrų centro elektronines paslaugas yra galimybė tik įsidėjus jas į Krepšelį. Pabaigus dokumentų užsakymo arba prašymo teikimo procedūrą, reikia spustelti lango viršuje esančią nuorodą Krepšelis ir pasirinkti mokėtoją ir banką, iš kurio sąskaitos bus atliekamas apmokėjimas.
Sąskaitos už elektroninėje Registrų centro klientų savitarnoje įgytas paslaugas yra formuojamos paskutinę mėnesio dieną ir automatiškai yra išsiunčiamos klientams kito mėnesio pradžioje. Suformavus sąskaitas, klientams el.
Avansu negalima atsiskaityti už Juridinio asmenų registro meniu punktuose "Vieši pranešimai", "Juridinio asmens prašymai", "Pranešimų teikimas", „JADIS – Juridinių asmenų dalyvių informacinė sistema“, „Jungtinės pažymos užsakymas“ esančias paslaugas:
Apmokėtos paslaugos matomos, prisijungus prie Registrų centro klientų savitarnos sistemos, skiltyje Mano pirkimai.
Pažymėtina, kad užsakyti dokumentai Registrų centro klientų savitarnos svetainėje yra saugomi ribotą laiką - 4 dienas. Todėl įgytas dokumentų kopijas rekomenduotina išsaugoti savo duomenų laikmenose.
Mokėdami už paslaugas Registrų centro klientų savitarnos sistemoje per pasirinkto banko el. bankininkystės sistemą, įsitikinkite, ar tikrai pasirinkote sąskaitą, kurioje užtenka lėšų. Mokant el. bankininkystės sistemoje, galima pasirinkti iš kurios sąskaitos norite mokėti, nes jeigu mokate iš sąskaitos, kurioje lėšų nepakanka, paslaugų įsigyti nepavyks, nors el. bankininkystės sistema nerodys klaidos.

 
Norint gauti informaciją, kokie veiksmai atlikti, keičiant Registro duomenis (teisinė registracija, registro būklės keitimas, duomenų tikslinimas ir pan.), reikia pateikti laisvos formos motyvuotą prašymą Registrų centro vadovo vardu. Parengtą prašymą galima pateikti tiesiogiai atvykus į Registrų centro klientų patarnavimo padalinį arba paštu.
Užsakytą vieno nekilnojamojo turto objekto sąrašą Kas domėjosi registru reikia įdėti į pirkinių krepšelį, tuomet grįžti į nekilnojamojo turto objektų sąrašą ir užsisakyti kito nekilnojamojo turto sąrašą Kas domėjosi registru. Norint sumokėti už paslaugas, reikia spausti Pirkinių krepšelį ir tiesiogiai iš savitarnos sistemos per pasirinkto banko el. bankininkystės sistemą atlikti pavedimą.